10.10.2023

Унікальні особливості алюмінію

Мінімальний термін служби алюмінієвих конструкцій становить 80 років. При цьому алюміній використовується в будь-яких кліматичних умовах і не втрачає своїх властивостей в діапазоні температур від -80 ° C до +300 ° C. Споруди з алюмінію мало схильні до руйнування при пожежах, а при низьких температурах цей метал стає більш міцним.

Наприклад, алюмінієвий сайдинг, забезпечений теплоізоляцією і відбиваючим покриттям з фольги, захищає приміщення від холоду в 4 рази краще, ніж цегляне облицювання товщиною в 10 см або кам'яна кладка товщиною понад 20 см. Тому його активно застосовують в будівництві в холодних місцях нашої планети.

Не менш, а то й більш, важлива якість алюмінію - легкість. Завдяки малій питомій вазі алюмінієва пластина виявляється в 2 рази легша сталевої при однаковій жорсткості. Виходить, що при однаковій несучій здатності вага алюмінієвих конструкцій в 2-3 рази менше ваги сталевих і до 7 разів менша залізобетонних.

Тому сьогодні алюміній використовують в будівництві висотних будівель і хмарочосів - тільки уявіть, скільки б вони важили при використанні, наприклад, сталі, якої глибини фундамент довелося б закладати і, наскільки це призвело б до подорожчання всього будинку!

ТОРГОВІ МАРКИ ALUMETA

ТОВ "БРАЗ" - це інноваційне направлення замкнутого циклу з виробництва алюмінієвих виробів, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингове направлення, яке розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.