ВИРОБНИЦТВО АЛЮМІНІЮ

ТОВ "БРАЗ" - це інноваційне направлення замкнутого циклу з виробництва алюмінієвих виробів, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.

Завдяки постійному розвитку, використанню сучасного високотехнічного обладнання та інноваційних рішень, сьогодні це відома потужного виробнича компанія, яка  співпрацює з 30 країнами світу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ВЕЛИКА ПОТУЖНІСТЬ І ПЕРЕРОБКА

Підприємство BRAZ проводить переробку власного шлаку, в якому залишається 30% алюмінію. Також компанія активно використовує вторинну сировину в процесі виробництва.

Це зберігає екологію і додає ефективності виробництву, забезпечує незалежність від постачальників первинної сировини.

ПОВНИЙ ЦИКЛ ВИРОБНИЦТВА

BRAZ відомий повним виробничим циклом від лиття до виробництва готових деталей з алюмінію (22 000 тонн щороку), які відповідають всім українським та міжнародним стандартам і сертифікатам якості ISO, CЕ, Din, Reach ROHS.

Перевагами заводу є постійний розвиток і впровадження новітніх технологій, наявність висококваліфікованих фахівців з міжнародним досвідом і використання сучасного обладнання.

ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ

Компанія BRAZ щорічно виробляє понад 2 000 тонн конструкційних елементів для альтернативних джерел енергії - сонячних батарей. Підприємство неодноразово ставало переможцем тендерів на участь в масштабних міжнародних проектах в цій області.

Термін окупності сонячних батарей з використанням алюмінієвого профілю набагато коротше, ніж з інших матеріалів і становить максимум 7 років, після чого їх власник забезпечений безкоштовною тепловою енергією назавжди. Це робить продукцію BRAZ затребуваною при створенні масштабних енергоефективних проектів в області сонячної енергетики.

Braz Construction - інжинірингове направлення, яке розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.