АЛЮМІНІЄВІ ПРОФІЛІ, ДЕКОР ТА ІНШІ ВИРОБИ

Компанія Braz Line, що входить до складу ALUMETA Group - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.

З моменту заснування компанія динамічно розвивається і на даний момент налічує понад 500 найменувань продукції в своєму арсеналі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

БІЛЬШЕ 55 МАГАЗИНІВ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Вся продукція компанії Braz Line представлена в Інтернет-магазинах, а також найбільших будівельних мережах України. Товари компанії можна зустріти в більше, ніж 40 містах України в найвідоміших і найпопулярніших національних мережах будівельно-господарських гіпермаркетів.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Широкий асортимент компанії здатний задовольнити найвимогливіших клієнтів і прикрасити будь-який інтер'єр. Braz Line створює наступну продукцію: алюмінієві профілі для підлоги, сходів, плитки, профілі для захисту від ковзання і бруду, алюмінієві плінтуси, LED профілі, інструменти для ремонту (правила), алюмінієві дверні профілі і всі необхідні елементи для дверних систем прихованого монтажу.

Також Braz Line займається виготовленням виробів з алюмінію різних розмірів для будь-якого побутового призначення.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ

Перевагами продукції Braz Line є її легкість і міцність, стійкість до підвищеної вологості, агресивного середовища і перепадів температур, пластичність і висока електрична провідність, а також екологічність.

Помітними бонусами є простота в монтажі та догляді, приємний естетичний вигляд, а також справедлива ціна. Але найважливішим є використання у виробництві інноваційного методу покриття - сублімації.

ТОВ "БРАЗ" - це інноваційне направлення замкнутого циклу з виробництва алюмінієвих виробів, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингове направлення, яке розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.